Proces

Architektonická studie
01

Architektonická studie

Dokážeme vaše představy zformovat do jednoduchého a účelného konceptu, který bude odrážet váš názor na život.

Vytvoříme vám studii, jejímž obsahem bude zejména dispoziční, hmotové a materiálové řešení objektu – včetně fotorealistické vizualizace domů a videa, abyste se do prostoru dokázali vžít a zamilovali si ho.

Nově také nabízíme možnost projít si projekt ve virtuální realitě.

Projektová dokumentace
02

Projektová dokumentace

Vytvořenou studii přetransformují naši architekti do všech fází projektové dokumentace tak, aby se zachoval koncept domu a jeho výraz.

Pohlídáme si detaily a navrhneme vám nejoptimálnější konstrukci objektu. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru, kteří nám pomáhají udržet tu nejvyšší kvalitu technologií.

Inženýrská činnost
03

Inženýring

Pomůžeme vám co nejefektivněji váš záměr projednat s dotčenými orgány státní správy a na stavebním úřadě tak, aby byly všechny strany spokojené. Vyřídíme vám všechny potřebné dokumenty, které vyžaduje stavba domu, jako je například územní souhlas nebo stavební povolení včetně kolaudace, či povolení užívání stavby.

Stavba domu
04

Realizace

V rámci projektu vás provedeme procesem výběru stavební firmy, případně doporučíme firmy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž kvalita práce je na vysoké úrovni. Při realizaci ohlídáme provedení stavby dle návrhu i její kvalitu v rámci autorského dozoru.

Spolupracujeme jen s ověřenými společnostmi a dodavateli technologií.

Návrh interiéru
05

Návrh interiéru

Srdcem každého objektu je interiér, na který by se nemělo zapomínat.

Je to prostor, ve kterém trávíme svůj život.

Interiér má být vymyšlen chytře, s důrazem na detail a na míru každému člověku, aby se v něm cítil dobře. Rádi vám navrhneme interiér, který povznese váš život na jinou úroveň

Identita značky
06

Identita značky

V projektech komerčních objektů či developerské výstavby jsme schopni zajistit péči o koncept a vystupování vaší značky – včetně vizuální identity společnosti, loga, nastavení sociálních sítí a užitého grafického designu.

Vytvoříme tak celistvý funkční produkt, který má jednotný koncept prezentace na základě spojení architektury a konceptu prezentace vaší značky

Virtuální prohlídka
07

Virtuální prohlídka

Rádi pro Váš projekt vytvoříme virtuální prohlídku.

Ať už se bude jednat o video showcase, nebo VR prohlídku s 3D brýlemi, Váš projekt se tak odprezentuje na vysoké kvalitativní úrovni.

 

kontakt1@2x
Jdete do toho?

Vytvoříme tak celistvý funkční produkt, který má jednotný koncept.

TVOŘÍME METAVERSE

 • Metaverse
 • m2@2x
 • Interiér
 • 01
  O metaverse
 • 02
  Vize
 • 03
  Cíle
 • Naše zkušenosti z reálné architektury přenášíme do metaverse světů, a vnášíme tak do nich svůj rukopis. Vymýšlíme metaverse budovy, jako NFT galerie, metaverse shopy, firemní showroomy a hudební kluby.

  Designujeme budovy napříč metaversy – Somnium Space, Decentraland, Cryptovoxels, Mona, VictoriaVR a další.

 • Pokud hledáte architektonické studio, které dokáže oživit vaši vizi v Metaversu, tak jste na správném místě. Naší vizí je vytvářet úžasné, funkční a udržitelné budovy v tomto vzrušujícím novém světě.