Studio Modest Artificials

Architekturu vnímáme jako komplexní činnost, která zasahuje do každodenního života nás všech.

Ke každému zadání proto přistupujeme s rozvahou a pečlivostí. Zabýváme se projekty všech velikostí od návrhu kliky dveří po části měst a nedílnou součástí každého procesu je pro nás rovnocenný dialog s investorem, v rámci kterého se snažíme pochopit jeho přání a potřeby.

Cílem naší práce je navrhnout dům nejen hezký, ale i funkční, respektující své okolí a plnící potřeby svých majitelů.

p1@2x
Dan Merta
Hlavní architekt, číslo autorizace ČKA 05132

Již při studiu na Fakultě Architektury ČVUT jsem se rozhodl jít vlastní cestou a společně jsme založili MA Studio, které baví nejen nás, ale i klienty.

merta@ma-studio.cz

p2@2x
Patrik Gudev
Metaverse Development

Řídím realizace studia v různých metaverse projektech.

gudev@ma-studio.cz

p3@2x
Cyril Nešleha
Hlavní architekt

Po absolvování studia na Fakultě architektury ČVUT jsem nejprve sbíral zkušenosti v několika ateliérech, aby nás dlouholeté přátelství s Danem přivedlo k založení společného projektu Modest Artificials.

nesleha@ma-studio.cz

KONTAKT

Tel. :+420 721 355 683
E-mail: info@ma-studio.cz

Studio MA s.r.o.
IČO: 08384657, DIČ: CZ08384657, zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl C vložka 318129

Atelier:
Národní 1010/9
110 00 Praha 1 – Staré Město
zobrazit na mapě

Sídlo firmy:
Národní 1010/9
110 00 Praha 1 – Staré Město

Architektonický Hub

Pokud máte zájem stát se členem našeho Architektonického Hubu, neváhejte nás kontaktovat.

Náš Hub se skládá z profesionálů s různou specializací, díky které je přístup k architektuře komplexní a celistvý ve všech fázích navrhování.

p3@2x
Cyril Nešleha
Hlavní architekt
nesleha@ma-studio.cz
p1@2x
Dan Merta
Hlavní architekt, číslo autorizace ČKA 05132
merta@ma-studio.cz
Patrik-Gudev-Modest-Artificials
Patrik Gudev
Metaverse Development
gudev@ma-studio.cz
Matyas
Matyáš Merta
Junior architekt
matyas.merta@ma-studio.cz
Anna
Anna Mertová
Grafický design
198659179_638717080857777_23195757777280205_n
Kristýna Štěrbová
bara-3840×2571-1
Barbora Frysová
aaa
Sebastian Trapl
Krajinářský architekt, vizualizace
trapl@ma-studio.cz
20220221_085233
Jakub Bilský
Projektant
bilsky@ma-studio.cz
statik-1000×1000-1
Jaromír Hadrava
Statické konstrukce
hadrava@tekoprojekt.cz
001
Jan Vašák
Architekt, projektant
vasak@ma-studio.cz
001-1-1-scaled
Timur Gairbekov
Architekt, VR Specialist
gairbekov@ma-studio.cz
Profil_VU
Vlad Nutsu
Projektant
nutsu@ma-studio.cz
IMG_9558-scaled-1-980×980
Daniela Lukáčová
SebJ
Sebastian Jarolín
CGI, Metaverse artist
jarolin@ma-studio.cz
IMG_6309
Daniil Filin
Architekt, VR specialist
filin@ma-studio.cz
1666358433563
Oliver Mead
Business developer
mead@ma-studio.cz
jena foto web
Jan Dobeš
Projektový manager
dobes@ma-studio.cz
image_50438401
Kateřina Hroníková
Foto web_Step
Štěpán Rapp
Architekt, projektant
rapp@ma-studio.cz
IMG-20221128-WA0001
Dominik Turan
Vizualizace, animace
turan@ma-studio.cz